12 O'Clock

Przesyłka i płatności

Aktualnie dostępne formy wysyłki :

 

·   KURIER

Koszt dostawy przy wpłacie na konto jest darmowy. Klient ma możliwość monitorowania przesyłki drogą internetową. Sklep 12oclock.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer nadania paczki. Kurier powinien dostarczyć przesyłkę w ciągu 24 godzin z wyłączeniem dni wolnych oraz sobót.

 

·   KURIER " POBRANIE"

Koszt dostawy w przypadku wysyłki "za pobraniem" jest darmowy. Klient ma możliwość monitorowania przesyłki drogą internetową. Sklep 12oclock.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer nadania paczki. Kurier powinien dostarczyć przesyłkę w ciągu 24 godzin z wyłączeniem dni wolnych oraz sobót.

 

·   POCZTA POLSKA/KURIER " WYSYŁKA ZA GRANICĘ"

Koszt dostawy w przypadku wysyłki "za granicę" jest stały na terenie Europy i wynosi 30zł (Poczta Polska), 100zł (firma kurierska). Klient ma możliwość monitorowania przesyłki drogą internetową. Sklep 12oclock.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer nadania paczki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu 10 dni roboczych. Wysyłki przedmiotów "za granicę" dokonujemy wyłącznie po ukazaniu się wpłaty na naszym koncie. Sklep 12oclock.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opłaty celne.

 

 

 

·   PACZKOMATY "INPOST":

Koszt dostawy w przypadku wysyłki "Paczkomaty Inpost" jest darmowy. Klient ma możliwość monitorowania przesyłki drogą internetową. Sklep 12oclock.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer nadania paczki.

 

·   Zamówiony towar wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przez klienta w opcji za pobraniem lub w ciągu dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania kwoty na naszym koncie bankowym. W grudniu czas ten może się wydłużyć.

Aktualnie dostępne formy płatności:

 

·   Za pobraniem: płaci się gotówką kurierowi lub kartą w paczkomacie przy odbiorze towaru.


 

·   Dowolnym przelewem bankowym: zamówienia realizowane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania kwoty na naszym koncie bankowym. Niestety nie możemy dokonać wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Wpływy są sprawdzane kilkakrotnie w ciągu dnia.


·   Poprzez PAYPAL, jeśli posiadasz konto w PAYPAL.


·   Przelewem poprzez Przelewy24 (system obsługuje większość banków oraz karty płatnicze).  •  
  • Wszystkie loga zawarte na stronie są własnością poszczególnych marek i zostały użyte w celach informacyjnych.