12 O'Clock

Nautica

Nautica
Stworzona w 1983 r. przez Davida Chu NAUTICA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich marek na świecie. Od lat specjalizuje się w sportowych zegarkach dla ludzi wody, płetwonurków i żeglarzy. Firma ta zaczynała od szycia żeglarskich kurtek, ale po osiągnięciu sukcesu, kiedy stała się dość popularna i rozpoznawalna, postanowiono wykorzystać ten fakt i wykreować inne linie produktów z ukierunkowaniem na tematy wodno-żeglarskie a sygnowane logo Nautica. Zegarki pod nazwą Nautica firma produkuje i sprzedaje od 1994 r. na całym świecie.

Zegarki Nautica łączą sportowy, żeglarski charakter oraz najwyższej jakości wykonanie. Charakteryzuje je nowoczesny styl, klasę i elegancję prawdziwego mężczyzny. Ponadto do cech rozpoznawalnych tej marki zaliczyć należy duże rozmiary kopert i wyraźne, dokręcane koronki.

Koperty wykonane są z przedniej jakości stali szlachetnej o najwyższym stopniu odporności na korozję. Paski z wysokiej jakości tworzyw sztucznych bądź skóry. Zegarki znane są z nowatorskich projektów, gdzie znajdują zastosowanie najnowsze technologie i rozwiązania. Projektowane są tak, aby wyglądając atrakcyjnie nie traciły swojej podstawowej, markowej cechy czytelności wskazań i funkcjonalności. Wśród produktów z charakterystycznym żaglem na deklu znajdziemy poza modelami sportowymi również wzory bardziej klasyczne, jednak wszystkie projekty inspirowane są sportową estetyką.

Zegarki Nautica odporne są na działanie wody, kurzu, mają wyraźne, czytelne tarcze łatwe do odczytania wskazań w trudnych warunkach pogodowych czy w ciemnościach, co jest główną zaletą oferty firmy i co przysporzyło marce wielu zwolenników na całym świecie.Większość modeli posiada zakręcane koronki i poliuteranowe paski dzięki czemu kontakt zegarka z wodą nie jest dla niego szkodliwy.

Na polski rynek trafiła nowa kolekcja zegarków Nautica, której premiera miała miejsce podczas targów Baselworld 2009. Linia potwierdza ideę brandu, którą jest inspiracja wodą i tematyką żeglarstwa. Akcja wprowadzenia na polski rynek nowego zegarka Nautica NST 100 Date wiąże się z rozpoczęciem współpracy z właścicielem portu Sailor w Pięknej Górze koło Giżycka.

Linie zegarków Nautica produkowane są w trzech kolekcjach odmiennych stylem i przeznaczeniem. Są to kolekcje : Nautica Chronograph Watches, Nautica Yachtimer Watches i Nautica Classic Watches.

Marka Nautica oferuje nam wysoką jakość, solidność, klasę i niezawodność.

Wszystkie loga zawarte na stronie są własnością poszczególnych marek i zostały użyte w celach informacyjnych.