12 O'Clock

Guess

GUESS – amerykańska marka ubrań. Marka została założona przez Georges’a, Armanda, Paula i Maurice’a Marciano – czterech braci urodzonych w Algierii, lecz wychowanych na południu Francji. Do Kalifornii przyjechali w 1977 r.

Dom mody Guess został założony w 1981 r. i od początku swojego istnienia kojarzony jest z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii. Bracia Marciano za główny cel marki Guess postawili stworzenie linii odzieżowej łączącej w sobie francuski szyk i elegancję oraz amerykański komfort i luz. Mariaż dwóch kultur zaowocował oryginalnym wzornictwem i krojem. Drugim wyróżnikiem strojów tej firmy stała się dbałość i uwaga, jaką przywiązywano do najmniejszych szczegółów kolekcji już na etapie ich koncepcji i kreacji.

Sukces linii odzieżowej w krótkim czasie skłonił projektantów do stworzenia ekskluzywnej linii akcesoriów, które stałyby się dopełnieniem całości unikalnego stylu marki.

Premiera zegarków Guess miała miejsce w 1983 r. Projektowane w duchu i konwencji popularnych strojów, podobnie jak one, były przygotowane z myślą o młodych ludziach, którzy interesują się i podążają za aktualnymi trendami w modzie. Właśnie świeżość i oryginalność nowych projektów, oraz możliwość uzyskania tzw. „total look” sprawiły, że zegarki Guess stały się równie popularne co odzież tej marki.

Wraz z każdym sezonem dom mody Guess przedstawia nowe kolekcje zegarków dla kobiet i mężczyzn, które wyznaczają trendy we wzornictwie i kolorystyce tego rodzaju akcesoriów.

Linia zegarków Guess dla kobiet to synonim szyku i nowości. Wyróżniający styl i elegancja oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że damskie kolekcje są esencją najmodniejszych trendów sezonu. Męskie zegarki Guess są inspirowane technologią, nowoczesnym designem i wpółczesnymi materiałami. Dbałość o szczegóły zarówno w formie, jak i w wyglądzie zapewnia najwyższy komfort użytkowania i funkcjonalność zegarków.

Zegarki marki Guess są dostępne w 12 000 salonów w 70 krajach świata na sześciu kontynentach.

Twarzami Guess byli lub są: Alessandra Ambrosio, Diora Baird, Ana Beatriz Barros, Drew Barrymore, Carla Bruni, Naomi Campbell, Laetitia Casta, Megan Ewing, Beau Garrett, Bridget Hall, Eva Herzigova, Paris Hilton, Adriana Lima, Josie Maran, Rachel Nichols, Carre Otis, Claudia Schiffer, Anna Nicole Smith, Kim Smith, Ian Somerhalder.

Wszystkie loga zawarte na stronie są własnością poszczególnych marek i zostały użyte w celach informacyjnych.